top of page
![](https://static.wixstatic.com/media/36f12c_ab90743c80ea4e7ba831aec226248dff~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/36f12c_ab90743c80ea4e7ba831aec226248dff~mv2.jpg)
יוסף משה
בדרכי יוסף
![1.png](https://static.wixstatic.com/media/e0b81a_a14577c39a804f9faacd70d51cbebbcc~mv2.png/v1/fill/w_1677,h_77,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/1.png)
כתיבה: יוסי אקריש
צילום: יוסי אקריש
המפגש עם יוסף משה היה מלא רגש עבורי. נפגשנו בכניסה לגן הילדים בשכונת בן גוריון בעכו בו הוא מתנדב. עם כניסתו הילדים קפצו משמחה וצעקו בקול: "סבא יוסף הגיע!", ואני חשבתי לעצמי כמה אנרגיה של שמחה מתפרצת מדי שבוע כשהוא מגיע לגן. לא עוברות שניות בודדות וכולם כבר סביבו, מחכים לשמוע וללמוד מניסיונו וסיפוריו. "בכביש יש סכנות רבות, ואני מגיע כדי לנסות לתת להם את ההבנה הזו ואת הכלים להימנע מטעויות", הוא מסביר.
![](https://static.wixstatic.com/media/36f12c_ab90743c80ea4e7ba831aec226248dff~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/36f12c_ab90743c80ea4e7ba831aec226248dff~mv2.jpg)
"אני מכור לפעילויות ההתנדבות", מעיד על עצמו
יוסף משה
creators
![blue background](https://static.wixstatic.com/media/e0b81a_02cf5af0f70642efb1f6a767a081e4ac~mv2.jpg/v1/fill/w_96,h_54,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/e0b81a_02cf5af0f70642efb1f6a767a081e4ac~mv2.jpg)
הצטרפו למסע שמשאיר חותם
עקבו אחרינו
טלפון: 0547-250800
TheAutographers@gmail.com
© כל הזכויות שמורות לעמותת להשאיר חותם ומיזם The Autographers
bottom of page